gray planet

Estetyka i funkcjonalność

Projekt pod klucz

Estetyczna i funkcjonalna przestrzeń w nowoczesnym klimacie. W tej realizacji króluje motyw drewna i betonu, który znalazł swoje niestandardowe miejsce na frontach górnej zabudowy kuchennej. Zestawiliśmy go z odcieniami szarości oraz czarnymi, loftowymi dodatkami.
Paleta szarości i motyw betonu zostały przełamane oraz urozmaicone zielenią w różnym nasyceniu. W zgaszonej formie znalazła się na dolnej zabudowie kuchennej, a w żywej stała się najmocniejszym punktem strefy dziennej.
Ta realizacja jest przykładem na to, że grzejnik pokojowy może przyjąć inną formę niż powszechnie nam znana i stać się formą ściennej płaskorzeźby.

Projekt 
pod klucz

Projekt 
pod klucz

Współczesna meblościanka

Centralną częścią strefy dziennej jest zabudowa RTV w formie półotwartego regału. Materiały użyte do jego wykonania nawiązują do tych zastosowanych na zabudowie kuchennej. Taki zabieg jest prostym sposobem na uzyskanie spójności stylistycznej w przypadku kiedy kuchnia i pokój dzienny znajdują się w jednym pomieszczeniu. Zabudowa RTV składa się z półek otwartych oraz takich ukrytych za frontem. Najbardziej dekoracyjną jej część stanowi fragment ukryty za ryflowanym szkłem w loftowej ramie.

Dbałość
O każdy detal

Założenia stylistyczne przewijają się spójnie we wszystkich pomieszczeniach.
HOMEASY z nami to proste

Spodobało Ci się to
co widzisz?

Jeżeli tak to skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Telefon: 500 390 529

Email:

Meble na wymiar
meble@homeasy.pl

Wykończenia pod klucz
podklucz@homeasy.pl

Administracja
info@homeasy.pl

SHOWROOMY
Ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa

GODZINY OTWARCIA
PN – PT 9:00 do 17:00

    Compare listings

    Porównać