mezzanine

dom pod kluc

harmonia materiałów

Realizacja domu pod klucz, w której główne skrzypce gra drewno. Parter to otwarta strefa, która łączy w sobie wiele funkcji. Przenikają się ze sobą, a ich granice są niewyczuwalne. Swoje miejsce znalazła tu kuchnia, strefa wypoczynkowa i jadalnia, a w tle ciemnym kolorem odznacza się zabudowa szaf w przedpokoju. Ciepły odcień drewna w tym przypadku zestawiliśmy z paletą czerni i szarości.
Zależało nam na podkreśleniu faktu, że jest to pomieszczenie z antresolą, czyli jego sufit znajduje się bardzo wysoko. Wykorzystaliśmy to do wyróżnienia strefy jadalnianej za pomocą wysoko podwieszonych lamp. Natomiast na ścianach znalazło się miejsce na pionowe elementy dekoracyjne, które dodatkowo wysmuklają tę przestrzeń.
Monolityczna zabudowa oddzielająca kuchnię od pokoju dziennego, która została wykończona drewnem to główny punkt całego parteru. Przez zastosowany materiał wyróżnia się na tle odcieni szarości. Jest istotnym elementem dla obu tych pomieszczeń, ponieważ od strony kuchni spełnia rolę wysokiej zabudowy, a w części dziennej jest ścianką telewizyjną.

Harmonia 
materiałów

Harmonia 
materiałów

Drewno zestawiliśmy z drobnym motywem kamienia oraz delikatnym w strukturze betonem. Dzięki temu żaden z elementów nie skrada całej uwagi, a finalnie aranżacja w odbiorze jest niezwykle subtelna.

Dbałość
O każdy detal

Od początku drogi projektowej trzymamy się ustalonych na początku założeń.

homeasy
z nami to proste!

Spodobało Ci się to
co widzisz?

Jeżeli tak to skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Telefon: 500 390 529

Email:

Meble na wymiar
meble@homeasy.pl

Wykończenia pod klucz
podklucz@homeasy.pl

Administracja
info@homeasy.pl

SHOWROOMY
Ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa

GODZINY OTWARCIA
PN – PT 9:00 do 17:00

    Compare listings

    Porównać