old soul

remont pod klucz

Nowe życie Wnętrz

Projekt, który tchnął w stare ściany nowe życie. Dom pod Wrocławiem z antresolą to realizacja stonowana, pełna naturalnych materiałów z akcentami pastelowej zieleni. Poza tym aranżacja jest pełna nietypowych połączeń. Chcąc podkreślić fakt, że dom ma już swoją historię, którą zamierzamy odświeżyć zestawiliśmy ze sobą dwie idee stylistyczne. Z jednej strony mamy do czynienia z elementami klasycznymi: dekoracyjnymi rozetami, drewnianą jodełką na podłodze i złotymi detalami. Z drugiej natomiast przewijają się tu elementy loftowe, takie jakie czarne konstrukcje stalowe przy schodach czy antresoli oraz drzwi o charakterze industrialnym. Tłem dla tego nietypowego zestawienia są ściany pokryte tynkiem dekoracyjnym o subtelnej strukturze betonu.
W strefie dzienno-kuchennej chcieliśmy uzyskać jak największe poczucie przestrzeni. Przeszkodą do otwarcia tych pomieszczeń okazała się być dzieląca je ściana konstrukcyjna. Zdecydowaliśmy się więc na zastosowanie drzwi industrialnych, które dzięki przeszkleniu zachęcają nas do odkrywania kolejnych partii domu.
Kuchnia to kontynuacja założeń zderzenia dwóch stylistyk. Klasyczna jodełka i złote elementy wykończenia zestawiliśmy z prostymi bryłami, pastelową zielenią oraz nowoczesnym kinkietem, który służy oświetleniu blatu roboczego w momencie, kiedy nie decydujemy się na zabudowę górną.

z nami to proste

Remontujesz?
wykańczasz?

W łazience króluje styl klasyczny w swoim najbardziej charakterystycznym wydaniu. Pojawia się tu zabudowa meblowa z detalami w formie ramek na frontach oraz złotymi, relingowymi uchwytami. Całość dopełnia złota armatura. Nie zabrakło tu jednak miejsca na nowoczesny akcent czyli podświetlane lustra w organicznym kształcie.

Dbałość
O każdy detal

 

homeasy z nami to proste!

Spodobało Ci się to
co widzisz?

Jeżeli tak to skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Telefon: 500 390 529

Email:

Meble na wymiar
meble@homeasy.pl

Wykończenia pod klucz
podklucz@homeasy.pl

Administracja
info@homeasy.pl

SHOWROOMY
Ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa

GODZINY OTWARCIA
PN – PT 9:00 do 17:00

    Compare listings

    Porównać