olimp bay

Wykończone pod klucz

Mieszkanie pokazowe

To już nasza druga realizacja mieszkania pokazowego dla Archikomu, której celem był projekt przytulnej aranżacji mieszkalnej, która dodatkowo ma pełnić funkcję biurowo-konferencyjną. Oprócz tego głównym założeniem było stworzenie przestrzeni w duchu smart czyli takiej, która dopasowuje się do użytkownika, jego aktualnych potrzeb i trybu życia. Udało nam się to osiągnąć dzięki kilku prostym rozwiązaniom meblowym takim jak mała sofa, która po rozłożeniu pełni funkcję łóżka, stolikowi z podnoszonym blatem, który może być używany jak biurko oraz wysuwanemu blatowi, który ukryliśmy w jednej z szuflad w zabudowie kuchennej.
Kolejną wytyczną było stworzenie aranżacji ponadczasowej stylistycznie. Podczas poszukiwań rozwiązań kolorystycznych pomocną okazała się być tzw. klawiatura kolorów Le Corbusiera, która zainspirowała nas do zestawienia ze sobą gołębiego błękitu oraz głębokiego bordo. Motyw ten przewija się w meblach, dodatkach i wykończeniu ścian.
Jednolite i intensywne kolory uzupełniliśmy ponadczasowym wzorem lastryko, ciemnym drewnem i czarnymi dodatkami. Zabudowę kuchenną natomiast dopełnia mozaika, którą podkreśliliśmy ciemną fugą.

Mieszkanie pokazowe ARCHICOM

Mieszkanie pokazowe
ARCHICOM

Kolory przewodnie postanowiliśmy zastosować w niestandardowej formie. Wykorzystaliśmy motyw łuku i obłości i to połączenie nanieśliśmy na sufit oraz ściany. Zabieg ten to nie tylko rozwiązanie estetyczne, ale również prosty sposób na wyznaczenie stref w pomieszczeniu, które ma kilka funkcji.

Dbałość O każdy detal

Dobór dodatków nie był przypadkowy. Wpisują się w założoną paletę kolorystyczną i dopełniają przestrzeń.

Spodobało Ci się to
co widzisz?

Jeżeli tak to skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Telefon: 500 390 529

Email:

Meble na wymiar
meble@homeasy.pl

Wykończenia pod klucz
podklucz@homeasy.pl

Administracja
info@homeasy.pl

SHOWROOMY
Ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa

GODZINY OTWARCIA
PN – PT 9:00 do 17:00

    Compare listings

    Porównać