show must go on

styl loftowy

Wykończenie pod klucz

Realizacja wykonanych prac wykończeniowych pod klucz w stylu loftowym znajduje się w miejscu dawnych browarów wrocławskich i pełni funkcję reprezentacyjnej przestrzeni spotkaniowej i konferencyjnej. Głównym zamysłem projektu było stworzenie wnętrza w nowoczesnym stylu loftowym, pełnego nowoczesnych rozwiązań technologicznych i aranżacyjnych z poszanowaniem klimatu i historii miejsca, w którym się znajduje. Dlatego u podstaw koncepcji leżą elementy charakterystyczne dla obydwu pojęć. Z jednej strony mamy przestrzeń wypełnioną detalami wykonanymi z malowanej na czarno stali i stonowaną paletę kolorów z drugiej zaś, zostały tu wkomponowane odrestaurowane, zabytkowe elementy, które niegdyś funkcjonowały w kompleksie browarów.
W aranżacji dominuje styl industrialny, który konsekwentnie rozkłada się na wszystkie pomieszczenia. Nacisk został położony na stonowaną, ciemną paletę kolorystyczną, która jest przełamana rudymi akcentami.
Niestandardowym zabiegiem, na który zdecydowaliśmy się w łazience jest zastosowanie rudej fugi na czarnych płytkach. Dzięki temu sama w sobie jest ozdobą i dodatkowo poprzez konotację kolorystyczną tworzy spójną całość z zabudową meblową oraz nawiązuje do innych elementów w mieszkaniu.

loftowy styl

loftowy styl

Projekt cechuje się różnorodnością faktur i materiałów. Aranżację dopełniają różne formy drewnianych instalacji oraz tynk dekoracyjny imitujący beton.

Dbałość
O każdy detal

Całość została uzupełniona przez oddające klimat loftowy dodatki, rośliny oraz elementy zabytkowe

świadczące o historii miejsca w jakim się znajdujemy.

Spodobało Ci się to
co widzisz?

Jeżeli tak to skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

Telefon: 500 390 529

Email:

Meble na wymiar
meble@homeasy.pl

Wykończenia pod klucz
podklucz@homeasy.pl

Administracja
info@homeasy.pl

SHOWROOMY
Ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa

GODZINY OTWARCIA
PN – PT 9:00 do 17:00

    Compare listings

    Porównać