Wykończenia
Pod klucz

Zadbamy o wszystko

Programy
wykończeniowe

SKOMPONUJ Z NAMI WNĘTRZE, KTÓRE BĘDZIE DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB.

Korzystając z gotowych pakietów wykończeniowych oszczędzasz czas oraz pieniądze, zyskując jednocześnie pewność i wygodę. Możesz zaplanować przeprowadzkę, nie martwiąc się o ewentualne opóźnienia. Przez cały czas informujemy Cię o przebiegu prac, sami je nadzorujemy i dbamy o ich terminowe wykonanie. Ty zaś zyskujesz nowoczesne, funkcjonalne i ekskluzywne wnętrze w bardzo atrakcyjnej cenie, profesjonalnie zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejszy detal. W ofercie posiadamy dwa pakiety: Optimum i Premium.

Program optimum

Program premium

nasze

realizacje

Sprawdź co już zrobiliśmy.

Korzyści

Sprawdź co zyskasz

Projektant do dyspozycji

Profesjonalny zespół wykończeniowy

Zestaw materiałów najwyższej jakości

Ustalony budżet

Odbiór w ustalonym terminie

Rozszerz swój program

Co jeszcze możemy zrobić?

Meble kuchenne na wymiar

Elegancka i funkcjonalna przestrzeń do kulinarnych eksperymentów. Wygodne rozmieszczenie urządzeń kuchennych, delikatne i bezgłośne zamykanie szafek–dbamy o wygodę i nowoczesny design. Objęte dożywotnią gwarancją podzespoły marki Blum zapewnią Ci pełen komfort poruszania się pomiędzy poszczególnymi fragmentami zabudowy. Ofertę Pakietu Premium rozszerzyliśmy także o wyjątkowo odporne na wilgoć i wysokie temperatury fronty lakierowane. Gładkie, połyskujące powierzchnie, dostępne w wielu kolorach, podkreślą styl i oryginalny charakter Twojej kuchni.

Agd

Nowoczesność i moc – starannie dobieramy sprzęt AGD do Twojej kuchni. Wybieramy tylko urządzenia sprawdzonych producentów. Proste w obsłudze, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalne. Inteligentna lodówka czy zaawansowana technologicznie płyta indukcyjna to nowy wymiar przygotowywania posiłków w Twoim domu. Najwyższej klasy urządzenia marek Bosch, Hotpoint, Siemens. perfekcyjnie dopełnią aranżację Twojej kuchni.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc

Opinie naszych klientów

Sprawdź co myślą inni.

Compare listings

Porównać